niedziela, 29 listopada 2015

Pufki na zamówienie

Niestety ostatnio nie mam czasu na pisanie na blogu, bo najzwyczajniej w świecie jestem zarobiona. Tworzenie nowych projektów i szycie zabierają mi naprawdę dużo czasu. Dzisiaj chciałam Wam przedstawić pufy projektowane przez Pinga, czyli mnie:-)
Pufy łączę z dwóch materiałów - wierzch/góra, to projekt wykonany przeze mnie specjalnie dla Was. Mam dostępne swoje wzory, ale jeżeli chcecie coś innego, to nie krępujcie się i piszcie śmiało:-) Z chęcią zaprojektuję taki wzór, który będzie się Wam podobał i będzie pasował do Waszego wystroju wnętrz. Wykonanie projektu jest wliczone w cenę pufy.
Druga grupa materiałów, których używam (obszywam nim boki i spód) to materiały tapicerskie takie jak eko zamsz i eko skóra.
Każda pufa zasuwana jest od spodu na zamek kryty i posiada rączkę do noszenia - jedną lub dwie w zależności od upodobań klienta. W środku jest wkład - oferuję dwa rodzaje wkładów: kulki styropianowe lub wypełnienie silikonowe - do wyboru do koloru:-) Chcesz lekką pufę, taką, aby dwulatek mógł ją za sobą pociągnąć wybierz kulki styropianowe, a jeżeli chcesz pufę, na której zamierzasz kłaść nogi wybierz wypełnienie silikonowe.
Standardowy rozmiar to średnica ok. 50 cm i wysokość ok.25-27cm. Cena za taką pufę to 150 zł.

Jeżeli interesuje Cię inny rozmiar, kształt, wysokość napisz proszę maila na adres pingprojectinfo@gmail.com z prośbą i indywidualną wycenę.