sobota, 25 kwietnia 2015

Wzory - WARSZAWSKIE TARGI DESIGNU

Kto dziś nie był, niech żałuje! Ja byłam i było super! Pogoda dopisywała, świeciło słońce i było baaardzo przyjemnie:-) Daaawno już nie byłam na żadnych targach... sami wiecie, dom, dzieci, praca, pielenie ogródka itp, itd... i w tym momencie okazuje się, że w Waszym grafiku nie ma już miejsca na takie wypady jak "targi"... Na szczęście przeorganizowałam się, zrobiłam sobie sama prezent i znalazłam czas na "coś", co bardzo lubię! A nic nie sprawia mi takiej przyjemności jak oglądanie ludzi zdolnych, z pasją:-)

wzory i kolory

Na spokojnie sobie przeszłam całe targi, nie były duże, więc dużo czasu mi to nie zajęło:-) a szkoda, bo wolałabym, żeby mnie nogi bolały...  jeszcze bym pochodziło, pooglądała, porozmawiała i podotykała tych wszystkich cudowności! Wiem, jestem designową fetyszystką:-) ale nic na to nie poradzę... lubię dotykać i się tego nie wstydzę!:-)   Niektóre stoiska podobały mi się mniej, niektóre bardziej. Na pewno bardzo podobały mi się żarówki ze Stylova, oczywiście kolodion (tu się rozmarzyłam i cofnęłam się w czasie)... jeżeli nie znacie mokrego kolodionu, to koniecznie musicie go poznać. Żadna inna technika fotograficzna nie ma duszy, ale ta ma! Stare techniki to jest prawdziwa magia... następnym razem się ufryzuje, umaluję i jak nic trzasnę sobie fotkę!zdjęcie 1 (2)

Mega fajne były plecaki z tłoczonego materiału. Rewelacja!
  zdjęcie 1 (3) zdjęcie 2 (3)

Próbowałam się też dopchać do stoiska z pędzlami z naturalnego włosia, ale tyyyyle ludzi, że w tym momencie się nie dało:-) Ciekawe jakie pędzle oni sprzedawali, że tylu chętnych było? Może jakieś do kiziania? :-) Cieszę się, że są takie inicjatywy. My, Polacy, rękodzielnicy, przedsiębiorcy możemy w końcu pokazać jak bardzo jesteśmy kreatywni. Ludzie! tam nawet były doniczki odlane z betonu i ręcznie pomalowane! Można?
zdjęcie 2 (2)

ps. nie omieszkałam sobie kupić tabliczkę w Mia Home Passion:-) czadowa!

ps1. oczywiście ten napis nie jest to prawdą... ja mam zawsze czysto w domu:-) 3784